Dizi Arşivi | Dizipal - Yabancı Dizi izle - Ddizipal.com

(IMDb: 7.8)
Mezarlık izle, Mezarlık dizisi tüm bölümleri, Mezarlık 1080p hd, Mezarlık Kadın cinayetlerine odaklanan bir ekibi yöneten Komiser Önem'in karşısındaki en büyük zorluk elindeki vakalar değil, bu cinayetlere ön yargıyla yaklaşan erkeklerdir.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Birce Akalay, Şehsuvar Aktaş, Olgun Toker, Berna Öztürk, Hakan Meriçliler
Tür : Dram, Gizem, Suç
(IMDb: 8.7)
Stranger Things izle, Stranger Things tüm sezonları, Stranger Things dizisi tüm bölümleri tek parça 1080p izle ddizipal.com Ufak bir kasabada küçük bir çocuk kaybolunca, gizli deneyler, korkutucu doğaüstü güçler ve tuhaf bir küçük kızın da parçası olduğu bir gizem ortaya çıkar.
Yapım Yılı : 2016
Oyuncular : Winona Ryder, Millie Bobby Brown, Finn Wolfhard, Caleb McLaughlin, Gaten Matarazzo
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Gizem
(IMDb: 7.6)
Ddizipal.com adresinde Moon Knight dizisini izleyebilirsiniz Moon Knight 4k türkçe dublaj ya da Moon Knight türkçe altyazılı orjinal dilinde izle Moon Knight, Oscar Isaac’in canladırdığı Steven Grant isimli çoklu kişilik bozukluğundan müzdarip bir adamın hikayesini anlatıyor. Bushman adında bir terörist tarafından öldürülen eski CIA ajanı Marc Spector, Mısır Ay Tanrısı Konshu tarafından Grant’in bedeninde hayata döndürülmüştür. Kendi halinde bir adam olan Grant, Spector’ın eski düşmanları peşine düşmüşken hem Spector ile karmaşık kimlik bozukluğunu hem de eski Mısır Tanrıları arasındaki ölümcül bir sırrı çözmenin yolunu bulmak zorundadır.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Oscar Isaac, May Calamawy, Ann Akinjirin, David Ganly, Karim El Hakim
Tür : Aksiyon, Bilim Kurgu, Fantazi, Gizem, Macera
Tarihî Pera Palas Oteli ile ilgili bir yazı hazırlarken kendini bir anda geçmişte bulan gazeteci Esra, Türkiye'nin kaderini değiştirebilecek bir komployu durdurmalıdır.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Hazal Kaya, James Chalmers, Selahattin Paşalı, Yasemin Szawlowski, Tansu Biçer
Tür : Dram, Gizem, Suç
Filtrele 18 dizi
Yapım Yılı Min IMDb Puanı Dizi Adı Filtresi Kategori